Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Przegląd Gastronomiczny

Przegląd Gastronomiczny to ogólnopolskie, specjalistyczne czasopismo, wydawane od 1946 r. i docierające do sprofilowanego, branżowego odbiorcy. Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych. Współpracujemy z wieloma organizacjami branżowymi oraz instytutami naukowymi. Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

Najnowsze trendy, nowinki techniczne, ciekawe pomysły i rozwiązania – wszystko to znajdą Państwo w naszym czasopiśmie. Przegląd Gastronomiczny dociera do Czytelników wyłącznie poprzez prenumeratę, do której serdecznie Państwa zachęcamy.

Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym Przegląd Gastronomiczny otrzymuje 5 pkt. MNiSW zgodnie z rozporządzeniem z dn. 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Tematyka Przeglądu Gastronomicznego:

Praktyka i teoria żywienia zbiorowego w Polsce. Nauka o żywieniu człowieka, technologia gastronomiczna, prezentacja nowoczesnych maszyn i urządzeń, marketing, najnowsze informacje z dziedziny żywienia zbiorowego, porady prawne i podatkowe, porady dla początkujących w zawodach związanych z gastronomią, propozycje szefów kuchni, sylwetki właścicieli zakładów gastronomicznych oraz szefów kuchni, aranżacje wnętrz, kalendarz targów i wystaw.

Czytelnicy Przeglądu Gastronomicznego:

Restauracje hotelowe, duże, średnie i małe restauracje, bary i kawiarnie, właściciele restauracji, kierownicy działów żywienia, szefowie kuchni, barmani, bariści i kelnerzy, stacje sanitarno-epidemiologiczne, wojskowe służby kwatermistrzowskie, sanatoria, stołówki szkolne i przedszkolne, wyższe uczelnie i szkoły gastronomiczne, biblioteki naukowe, zakłady produkcyjne i osoby prywatne.

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595  Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron