Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Newsletter

Nowości dla HoReCa, ciekawe artykuły, zmiany w przepisach prawnych, zapowiedzi wydarzeń związanych z życiem branży.

Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter „Przeglądu Gastronomicznego”!  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), dalej zwanym RODO, informuję, że:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT Sp. z o.o. , 03-450 Warszawa, ul. Ratuszowa 11 (wydawca czasopisma „Przegląd Gastronomiczny”)
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@sigma-not.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu subskrypcji newslettera na podstawie art.10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
  5. ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody oraz do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

  Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

  Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

  Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

  Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

  ul. Ratuszowa 11 pok. 740
  03-450 Warszawa
  Tel.: (22) 849 09 78
  pg@przeglad-gastronomiczny.pl

  Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron