Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Komentowane degustacje na Targach WINO

Komentowane degustacje to jeden z głównych punktów programu I edycji Targów WINO. Winiarsko-kulinarna podróż po najróżniejszych smakach odbędzie się w Restauracji Garden City, zlokalizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do degustacji zostanie podanych 9 polskich win i 9 potraw. Wszystko zostanie okraszone profesjonalnym komentarzem, który pozwoli zgłębić tajniki łączenia win z daniami.

Paleta win, które zostaną podane jest bardzo szeroka. W karcie znajdą się wino musujące, białe wytrawne, białe półwytrawne, wino różowe, wino pomarańczowe, wino czerwone wytrawne oraz wino białe słodkie. W części kulinarnej na gości czekają dania podane zarówno na ciepło, jak i na zimno. Wśród przewidzianych potraw na gości czekają m.in. pstrąg marynowany w wiśniach, kartacz z grzybami, marynowana polędwica wołowa, czy comber z sarny. Zwieńczeniem będzie deser w postaci sernika Roquefort.

Degustacja rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa 120 minut. Wydarzenie jest biletowane osobno. Oznacza to, że, aby wziąć udział w degustacjach nie wystarczy bilet, upoważniający do udziału w targach. Wejściówki na degustację są dostępne na stronie bileterii ToBilet.pl w cenie 149 PLN. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać do ostatniej chwili.

Link do sprzedaży biletów: https://bit.ly/TargiWINO2021Bilety

WINO – Targi Polskich Win i Winnic to nowe wydarzenie poświęcone polskiemu winiarstwu. Trzydniowe targi, które potrwają do 27 do 29 sierpnia to doskonała okazja do bliższego poznania win produkowanych nad Wisłą.

Aktualności

GELATO FESTIVAL WORLD MASTERS

Gelato Festival to seria międzynarodowych wydarzeń poświęconych sztuce tworzenia rzemieślniczych lodów, które rozpoczęły się we Włoszech i z biegiem lat przerodziły się w globalny festiwal.

Nagrody AIG Prix i AIX Coquinaria

10 października w Hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród AIG Prix oraz Ars Coquinaria. Wśród gości znaleźli się m. in.

Przegląd Gastronomiczny 5/2024

Nowy numer „PG” 5/2024 Opłaty abonamentowe i standardy ochrony małoletnich – Adrianna Lotolc    2 Czy AI nadaje się na dietetyka?    4 Jedzenie emocjonalne – jak

Kilka słów o "Przeglądzie Gastronomicznym"

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595 Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron