Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – eliminacje w Małopolsce

Już po raz kolejny, 13 stycznia 2012 r., Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie był gospodarzem 16 okręgowych eliminacji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W eliminacjach wzięło udział 52 uczniów z 30 szkół okręgu małopolskiego.
Pierwsze miejsce uzyskała uczennica Joanna Rymarczyk z Zespołu Szkół w Szczyrzycu. Dwa następne miejsca przypadły w udziale gospodarzom Olimpiady, tj. dla Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie: Kamila Kowalczyk i Magdalena Michalik.
Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników wsparło imprezę m.in. fundując puchar dla zwycięzcy Olimpiady. Na wręczeniu Stowarzyszenie reprezentował Leszek Kawa.
Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników pragnie podziękować swoim partnerom za wsparcie produktowe:

  • Nestle
  • Lantmannen Unibake
  • Dorado
  • Farutex

Aktualności

GELATO FESTIVAL WORLD MASTERS

Gelato Festival to seria międzynarodowych wydarzeń poświęconych sztuce tworzenia rzemieślniczych lodów, które rozpoczęły się we Włoszech i z biegiem lat przerodziły się w globalny festiwal.

Nagrody AIG Prix i AIX Coquinaria

10 października w Hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród AIG Prix oraz Ars Coquinaria. Wśród gości znaleźli się m. in.

Przegląd Gastronomiczny 5/2024

Nowy numer „PG” 5/2024 Opłaty abonamentowe i standardy ochrony małoletnich – Adrianna Lotolc    2 Czy AI nadaje się na dietetyka?    4 Jedzenie emocjonalne – jak

Kilka słów o "Przeglądzie Gastronomicznym"

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595 Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron