Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Bezpłatny dostęp do Portalu Informacji Technicznej

Bezpłatny dostęp do portalu

Ważna informacja dla prenumeratorów wersji papierowej!

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Czytelników, w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, Wydawnictwo SIGMA-NOT umożliwi Państwu bezpłatny dostęp do zasobów Portalu Informacji Technicznej www.sigma-not.pl zaprenumerowanego przez Państwa tytułu w wersji papierowej.

W tym celu prosimy o kontakt z Wydawnictwem: prenumerata@sigma-not.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Bezpłatny kod dostępu”.

W treści maila prosimy podać numer NIP oraz adres płatnika (w celu identyfikacji). W odpowiedzi otrzymacie Państwo KOD umożliwiający zalogowanie się do Portalu wraz z instrukcją aktywacji.

Jednocześnie informujemy, że od 16 marca Redakcja „Przeglądu Gastronomicznego” pracuje zdalnie. Jesteśmy dostępni mailowo oraz pod numerami telefonów stacjonarnych i komórkowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy przyjemnej lektury!

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Od słonecznych wybrzeży Włoch po zaułki japońskich dzielnic, pizza podbija serca smakoszy na całym świecie. To klasyczne danie, które zdobyło międzynarodową sławę, stając się symbolem

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron