Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Expo Sweet 2011

W dniach 23-25.02.2011r.,  w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie odbędzie się III edycja Targów EXPO SWEET.Są to Targi producentów, importerów i dystrybutorów rzemieślniczego sektora cukierniczo-lodziarskiego. Targi Expo Sweet to wspólna inicjatywa najważniejszych firm z branży cukierniczej i lodziarskiej. Podczas Targów odbędą się branżowe seminaria i konkursy.

Aktualności

Mistrzowie Smaku wracają

Gdzie wybrać się na najlepszy obiad lub kolację? Gdzie zjeść najsmaczniejszą pizzę i burgera? Który kelner, barman i menedżer restauracji najlepiej odpowiada na potrzeby klientów?

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595 Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron