W dniach 23-25.02.2011r., w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie odbędzie się III edycja Targów EXPO SWEET.Są to Targi producentów, importerów i dystrybutorów rzemieślniczego sektora cukierniczo-lodziarskiego. Targi Expo Sweet to wspólna inicjatywa najważniejszych firm z branży cukierniczej i lodziarskiej. Podczas Targów odbędą się branżowe seminaria i konkursy.

Poznajcie laureatów XX Festiwalu Śląskie Smaki!
Za nami XX Festiwal Śląskie Smaki! W tym roku wydarzenie odbyło się w Koszęcinie w dniu 14.06.2026 r. W konkursie kulinarnym wzięło udział 20 drużyn.


