W dniach 4-6 marca 2011 r., Dyrekcja Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie organizuje XII Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych. Jest to międzyszkolny konkurs gastronomiczny, którego celem jest propagowanie umiejętności gotowania, dekorowania oraz serwowania potraw i napojów kuchni polskiej i światowej. W tym roku tematem konkursu są specjalności regionalne.

Poznajcie laureatów XX Festiwalu Śląskie Smaki!
Za nami XX Festiwal Śląskie Smaki! W tym roku wydarzenie odbyło się w Koszęcinie w dniu 14.06.2026 r. W konkursie kulinarnym wzięło udział 20 drużyn.


