Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

I Międzynarodowe Mistrzostwa Młodych Sommelierów

Przed nami pierwsza edycja Międzynarodowych Mistrzostw Młodych Sommelierów Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France. 15 października w Sopocie w konkursie zmierzą się przedstawiciele Polski, Szwecji, Łotwy, Litwy, Estonii i Słowacji.

W mistrzostwach mogą wziąć udział osoby mające nie więcej niż 30 lat i pracujące jako sommelierzy. Dla młodych profesjonalistów to dobra okazja, by spróbować swoich sił
w międzynarodowym towarzystwie, ale też, by sprawdzić się przed Mistrzostwami Polski Sommelierów w maju 2018 r. Zawody będą prowadzone w języku angielskim.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sommelierów Polskich. Formuła jest zbliżona do tej znanej z Mistrzostw Polski Sommelierów. W rozpoczynających się rano, 15 października, kilkugodzinnych eliminacjach spośród około 15 uczestników, wybranych zostanie trzech finalistów. Będą oni rywalizować ze sobą na głównej scenie od godz. 17.00. Finał odbędzie się z udziałem publiczności.

Partnerami strategicznymi Mistrzostw są Calvet by Grands Chais de France, Cisowianka Perlage oraz Hotel Haffner.

Kontakt:
Szymon Milonas, Stowarzyszenie Sommelierów Polskich
Tel.: 609 500 527, e-mail: szymon@milonas.pl

Barbara Prange-Barczyńska, Star PR
Tel.: 600 042 142, e-mail: b.prange@starpr.com.pl

 

Aktualności

Przegląd Gastronomiczny 5/2024

Nowy numer „PG” 5/2024 Opłaty abonamentowe i standardy ochrony małoletnich – Adrianna Lotolc    2 Czy AI nadaje się na dietetyka?    4 Jedzenie emocjonalne – jak

MADE FOR Restaurant

Stajemy do walki: MASZYNY kontra ROMANTYZM, budując restaurację Nowego Świata opartą na AUTOMATYZACJI i zapraszając do tego dzieła najlepszych polskich gastronomów podczas najbardziej kreatywnego wydarzenia

Kilka słów o "Przeglądzie Gastronomicznym"

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595 Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron