Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Kawowy Poznań

Już w przyszłym tygodniu Poznań będzie pachniał świeżą kawą speciality (najwyższej jakości). W dniach 12-15 września Polski Oddział Europejskiego Stowarzyszenia Kawy Najwyższej Jakości (SCAE) organizuje na targach Gastro Trendy bezpłatne warsztaty kawowe dla właścicieli i managerów kawiarni i restauracji oraz baristów. Na stoisku SCAE w pawilonie 6A odbędą się prezentacje i praktyczne szkolenia z zaparzania kawy różnymi metodami. Każdy uczestnik będzie mógł również zbadać swój smak w teście konsumenckim. Trzeciego dnia Targów odbędą się natomiast V Mistrzostwa Polski Cup Tasters, które wyłonią najlepszego testera kawy. Mistrz Polski będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Wiedniu. Współorganizatorem i sponsorem wydarzenia jest Q-Coffee. Nagrodę główną ufundowała firma Primulator. Kawy speciality przekazały polskie minipalarnie. Sponsorem Targów Gastro Trendy jest Strauss Cafe Poland.
Więcej informacji: Konrad Oleksak, koordynator Polskiego Oddziału SCAE oraz na www.gastrotrendy.pl.

Aktualności

Przegląd Gastronomiczny 2/2024

Nowy numer „PG” 2/2024 Dostęp on-line do wybranych artykułów możliwy jest na stronie portalu naszego Wydawcy 3 TARGI Mistrzowie i profesjonaliści GASTROTARGI SMAKKi 2024  

Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2024

Premiera XIII edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants, który tworzy kulinarną mapę Polski, ogłoszenie listy 100 najlepszych restauracji w Polsce i wręczenie nagród dla szefów

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron