Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Najlepszy przepis kuchni cieszyńskiej

Urząd Miejski w Cieszynie Wydział Promocji i Informacji ogłasza konkurs na najlepszy przepis kuchni cieszyńskiej! Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy mogą podzielić się cennymi przepisami na najsmaczniejsze cieszyńskie potrawy. Osoba, której przepis Jury konkursu uzna za najlepszy, otrzyma cenną nagrodę od Burmistrza Miasta Cieszyna – sprzęt AGD!

Przepisy, wraz z podpisanym oświadczeniem, którego wzór jest dołączony do regulaminu, prosimy przesyłać do dnia 15 grudnia na adres: Urząd Miejski w Cieszynie, Wydział Promocji i Informacji, Rynek 1, 43-400 Cieszyn lub składać osobiście w Biurze Podawczym na parterze Ratusza.
Bardzo mile widziane są zdjęcia przyrządzonych potraw, a także ciekawostki rodzinne związane z kuchnią cieszyńską.

Aktualności

Znamy finalistów!

6 duetów profesjonalnych kucharzy zakwalifikowało się do VI edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Czas na rybę!”, który odbędzie się w dniach 6-7 października na Zamku Książęcym

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron