Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Kulinarnym: „Najsprawniejszy w zawodzie kucharz-cukiernik„.
Konkurs odbędzie się 06.11.2014 r.
Temat: JESIENNE ŚNIADANIE
Cel: rozwijanie uzdolnień i kulinarnych zainteresowań młodzieży
Zgłoszenia proszę wysyłać do 24 października 2014 r. na adres szkoły:
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. Stefana Batorego
ul. Batorego 26
80-251 Gdańsk
Tel. 58 341 23 63
Tel./Fax: 58 341 03 78
e-mail: sekretariat@zssbatorego.eu
www.www.zssbatorego.eu

Poznajcie laureatów XX Festiwalu Śląskie Smaki!
Za nami XX Festiwal Śląskie Smaki! W tym roku wydarzenie odbyło się w Koszęcinie w dniu 14.06.2026 r. W konkursie kulinarnym wzięło udział 20 drużyn.


