Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Prenumerata „PG” na 2022 rok

Przypominamy i zachęcamy do zamawiania prenumeraty „Przeglądu Gastronomicznego” na 2022 rok. Publikowane na naszych łamach artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

Jak co roku o tej porze przypominamy o zamówieniu prenumeraty „PG” na kolejny rok. Najnowsze trendy, nowinki techniczne, sylwetki szefów kuchni, ciekawe pomysły i rozwiązania, relacje z wydarzeń branżowych – wszystko to znajdą Państwo w naszym czasopiśmie. Prenumeratę można zamówić przez formularz na naszej stronie:

www.przeglad-gastronomiczny.pl/prenumerata.html

W przypadku prenumeraty cyfrowej nie ma kosztów wysyłki. Polecamy również opcję prenumerata PLUS, która obejmuje prenumeratę roczną w wersji papierowej i cyfrowej oraz umożliwia dostęp do bezcennego źródła wiedzy, czyli archiwalnych publikacji „PG” na Portalu Informacji Technicznej, zamieszczanych od 2004 r.

Zapraszamy!

Aktualności

Litewskie restauracje już w Przewodniku Michelin

Zgodnie z zapowiedziami, 13 czerwca w Wilnie przedstawiciele Przewodnika MICHELIN oficjalnie ogłosili, że cztery litewskie restauracje otrzymały po jednej gwiazdce. Lista opracowana przez anonimowych inspektorów

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron