Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Trendbook HoReCa 2022

Powstał nowy trendbook branży HoReCa – praktyczny przewodnik po trendach gastronomicznych, które królować będą w 2022 roku. Poparta wypowiedziami ekspertów publikacja stanowi kompendium użytecznej wiedzy dla tych, którzy gastronomią zajmują się na co dzień.

Trendbook na 2022 rok zawiera informacje na temat przewidywanych zmian i utrzymujących się trendów w branży HoReCa w zakresie: warzyw i owoców, kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, kuchni śródziemnomorskiej, mięsa, sushi i kuchni azjatyckich, cateringów, non food, win i alkoholi mocnych, jak również e-commerce i komunikacji marketingowej. W publikacji znaleźć też można wypowiedzi ekspertów – restauratorów, szefów kuchni, właścicieli biznesów gastronomicznych i specjalistów w danych kategoriach. To wszystko sprawia, że trendbook jest dla branży pomocnym narzędziem w ustalaniu priorytetów i wyznaczaniu kierunków rozwoju w nadchodzącym roku.

Trendbook jest bezpłatny. Można go pobrać, zapisując się do newslettera na stronie www.bidfood.pl/trendbook2022.

Autorem trendbooka jest firma Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów i usług dla gastronomii.

Aktualności

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron