Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

W Zespole Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku „Gotuje się z pasją”

28 maja 2015 r. w Zespole Szkół nr 6 w Ełku odbędzie się finał II edycji konkursu „Gotuj z pasją”, którego tematem jest „Drób we współczesnej kuchni.”
Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ponadgimnazjalnej z województwa warmińsko- mazurskiego. Jego celem jest przede wszystkim kultywowanie, kształtowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej, a także doskonalenie umiejętności kulinarnych, pobudzanie pomysłowości i kreatywności wśród młodzieży szkolnej.

Regulamin konkursu zamieszczony jest na stronie internetowej szkoły (http://www.zs6.elk.edu.pl/index.html).

Postępy konkursu oraz zdjęcia potraw konkursowych można obejrzeć na portalu społecznościowym „facebook” (https://www.facebook.com/gotujzpasja6 ).

Aktualności

Litewskie restauracje już w Przewodniku Michelin

Zgodnie z zapowiedziami, 13 czerwca w Wilnie przedstawiciele Przewodnika MICHELIN oficjalnie ogłosili, że cztery litewskie restauracje otrzymały po jednej gwiazdce. Lista opracowana przez anonimowych inspektorów

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron