Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Wina i Gościna w Sztukówce

Podkarpacka Winnica Sztukówka kontynuuje cykl imprez plenerowych „Sztukówka zaprasza”, których już drugi rok z rzędu partnerem jest Województwo Podkarpackie, a „Przegląd Gastronomiczny” jest patronem medialnym.

W najbliższy weekend (9-10 lipca) warto odwiedzić położoną na Pogórzu Strzyżowskim winnicę Sztukówka, gdzie odbędzie się już trzecie wydarzenie z tegorocznego cyklu „Sztukówka zaprasza!”. Trzecia impreza zatytułowana jest „Wina i Gościna” i będzie miała trochę inny charakter niż poprzednie.

Rozpocznie się dość nietypowo, bo II Biegiem Dookoła Winnicy.

Później na gości będą czekać wystawcy lokalnych produktów i rękodzieła, nowe menu jedzeniowe oraz inspirująca degustacja – a właściwie konfrontacja smaków winiarskich i piwowarskich pt. „Wszystko drożdżeje”.

Jak zwykle, o dobrze schłodzone napoje alkoholowe zadbają lokalne winnice: Winnica Sztukówka, Alabaster, Melancholia i Browar Lasowiak. Będą dostępne również napoje bezalkoholowe. Z kolei jedzenie zapewni tym razem Sztukówka i przyjaciele. 

Wieczorem w sobotę na plenerowej scenie wystąpi zespół Kmiecie z Budziwoja. Kolejnego dnia, w niedzielę, organizatorzy nie zwalniają tempa i na Arenie Sztukówka rozegra się turniej piłki nożnej.

Organizatorzy zapewniają, że istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w namiotach, samochodach i kamperach, ponieważ teren winnicy jest na noc zamykany. Można też przyjechać ze swoim zwierzęciem.

Adres: Winnica Sztukówka, Glinik Średni 153, 38-130 Frysztak, woj. podkarpackie

Szczegółowy program imprezy poniżej:

Aktualności

Zaproszenie na CAMP HOTELARZY 2024

Już 27 maja, w Hotelu Natura Mazur **** – Warchały, odbędzie się trzecia edycja Campu Hotelarzy, spotkania przedstawicieli branży hotelarskiej. Fundacja Polskie Hotele Niezależne jest

Przegląd Gastronomiczny 2/2024

Nowy numer „PG” 2/2024 Dostęp on-line do wybranych artykułów możliwy jest na stronie portalu naszego Wydawcy 3 TARGI Mistrzowie i profesjonaliści GASTROTARGI SMAKKi 2024  

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron