Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Zaproszenie na Targi Turystyczno Gastronomiczne

Zespół Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida

w Świdniku

ma zaszczyt zaprosić

szkoły, pracodawców, turystów, urzędy gmin,

przedsiębiorstwa  gastronomiczno-turystyczne, organizacje branżowe

oraz  zwiedzających

do udziału w

I Wojewódzkich Targach Turystyczno-Gastronomicznych

„Gastro Travel” Świdnik  2016

 

Wydarzenie odbędzie się w dniu 18 maja 2016 r. w godz. 1100-1700  w Świdniku

na Placu Konstytucji 3 Maja, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10.

Organizatorem Targów jest Zespół Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida
w Świdniku
. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin oraz Starosta Powiatu Świdnickiego.

Targi organizowane są w kontekście wyboru przez młodzież dalszego kierunku kształcenia, prezentacji dorobku zawodowego i doświadczenia pracodawców związanych z branżą turystyczno-gastronomiczną oraz instytucji i organizacji wspierających ten kierunek. Wydarzenie będzie również formą promocji turystyki, hotelarstwa i gastronomii województwa lubelskiego. W programie targów przewidziano część oficjalną z udziałem władz wojewódzkich i lokalnych, przedstawicieli uczelni wyższych, szkół, instytucji branżowych, mediów. Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć wiele atrakcji takich jak prezentacje stanowisk z ofertami  usług i wyrobów renomowanych hoteli, restauracji, biur podróży, przewoźników, szkół ponadgimnazjalnych, organizacji branżowych, pokazy gastronomiczne przygotowane przez mistrzów kuchni i barmanów najlepszych restauracji, konkursy, loterie, degustacje potraw i wyrobów cukierniczych. W programie przewidziano również występy na scenie, m.in.: pokaz barmański, warsztaty sporządzania potraw kuchni meksykańskiej, pokaz mody, taniec z ogniem, pokaz strojów i uzbrojenia wojów średniowiecznych, plenery malarskie, zabawy z dinozaurami i  krasnalami, występy zespołów wokalnych.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

 Agnieszka Dziedzic – koordynator targów

e- mail: sekretariat@zsnorwid.swidnik.pl

tel. 81 7512394 

 

 

ZAPROSZENIE

Aktualności

Mistrzowie Smaku wracają

Gdzie wybrać się na najlepszy obiad lub kolację? Gdzie zjeść najsmaczniejszą pizzę i burgera? Który kelner, barman i menedżer restauracji najlepiej odpowiada na potrzeby klientów?

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pok. 322
01-595 Warszawa

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron