Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Życzenia świąteczne od Redakcji „Przeglądu Gastronomicznego”

Z okazji nadchodzących Świąt pragniemy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom, Autorom i Kontrahentom najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie.

W czasie wiosennej przerwy świątecznej zapraszamy do lektury „Przeglądu Gastronomicznego” oraz do częstych odwiedzin na naszej stronie, na której można znaleźć wiele ciekawych informacji z życia branży oraz artykuły przydatne w prowadzeniu działalności gastronomicznej. Dodatkowo przypominamy, że jeszcze tylko przez tydzień można pobrać z naszej strony bezpłatnie najnowszy numer PG 3/23, przygotowywany na Targi GastroSMAKKi i EuroGastro.

Miłej lektury i wesołych Świąt raz jeszcze życzy

Redakcja „PG”.

Aktualności

Zaproszenie na CAMP HOTELARZY 2024

Już 27 maja, w Hotelu Natura Mazur **** – Warchały, odbędzie się trzecia edycja Campu Hotelarzy, spotkania przedstawicieli branży hotelarskiej. Fundacja Polskie Hotele Niezależne jest

Przegląd Gastronomiczny 2/2024

Nowy numer „PG” 2/2024 Dostęp on-line do wybranych artykułów możliwy jest na stronie portalu naszego Wydawcy 3 TARGI Mistrzowie i profesjonaliści GASTROTARGI SMAKKi 2024  

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron