Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Jak oszczędzać w gastronomii?

Najem długoterminowy zmywarek marki Winterhalter

Oszczędzanie zawsze w cenie, zwłaszcza w czasie galopujących cen i topniejącego kapitału. Początek nowego roku to idealny czas, by zastanowić się nad sprawdzonymi rozwiązaniami, które pozwolą bez stresu wkroczyć w nadchodzący sezon. Jednym z ekonomicznych rozwiązań jest wynajem profesjonalnej zmywarki gastronomicznej, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze i przyczyni się do ochrony środowiska. Usługę długoterminowego wynajmu zmywarki proponuje marka Winterhalter.

Winterhalter to firma rodzinna, która zyskała światową opinię niekwestionowanego eksperta w dziedzinie przemysłowego zmywania naczyń. To efekt pracy już trzeciego pokolenia Winterhalterów, nieustannie ulepszających rozwiązania technologiczne oraz jakość obsługi klientów. Nic dziwnego, że produktom marki zaufali restauratorzy i hotelarze w ponad 50 krajach świata. Winterhalter jest wiodącym producentem najwyższej jakości zmywarek o bardzo długiej żywotności.

Winterhalter Polska, jako pierwsza firma na polskim rynku, już ponad 10 lat temu zaproponowała rewolucyjny program długoterminowego najmu swojego profesjonalnego sprzętu. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy z branży HoReCa, który ze względu na wysokie koszty nie jest gotowy na zakup profesjonalnej zmywarki gastronomicznej. Tymczasem zmywarka klasy premium, w pełni dopasowana do potrzeb biznesu, to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim oszczędności wody, czasu i pieniędzy, a co najważniejsze gwarantująca idealną czystość po każdym zakończonym procesie zmywania.

Oferta wynajmu zmywarek marki Winterhalter to gwarancja stałej raty w trakcie trwania umowy, którą można podpisać na 36, 48 lub 60 miesięcy. Niekwestionowanym atutem oferty wynajmu jest wliczony w miesięczną ratę serwis, którym zmywarki są objęte przez cały okres obowiązywania umowy – najemca nie musi martwić się kosztem wymiany podzespołów w przypadku awarii. Jedyną inwestycją dodatkową jest zakup środków chemicznych, które zapewniają idealne rezultaty zmywania i pełną higienę.

Decydując się na usługę wynajmu zmywarki Winterhalter, przedsiębiorca zyskuje:

  • Bezpośrednią umowę podpisywaną z producentem bez żadnych pośredników.
  • Gwarancję czystości – najbardziej zaawansowana technologia zmywania zadba o perfekcyjne rezultaty i czystość w kuchni.
  • Większe bezpieczeństwo, które gwarantuje system CONNECTED WASH, aby zapewnić bezpieczeństwo eksploatacyjne i zmniejszyć czasy przestoju.
  • Wszystko w cenie – pełny pakiet, w skład którego wchodzą: instalacja zmywarki i jej konfiguracja, gwarancja i serwis przez cały okres najmu oraz preferencyjne warunki wykupu maszyny.
  • Profesjonalne doradztwo zapewnione przez naszych doświadczonych ekspertów, którzy dobiorą rozwiązania będące idealną odpowiedzią na codzienne potrzeby biznesu gastronomicznego.
  • Rozwiązania indywidualne dostosowane do wynajmu sezonowego lub innego okresu korespondującego z modelem biznesowym.

Dlaczego warto?

Profesjonalna zmywarka to urządzenie, w którym już nawet w ciągu 60 sekund (tyle wynoszą najkrótsze programy w zmywarkach Winterhalter) umyjemy naczynia. Szkło, porcelana, plastik czy stal nierdzewna to materiały, dla których zostały stworzone różne programy z dopasowaną temperaturą, ciśnieniem wody i typem oraz ilością środków chemicznych. Niezależnie od wyboru zmywarki i niezależnie od wybranego programu, każdy z nich gwarantuje inaktywację wszelkich występujących drobnoustrojów, włączając w to koronawirusy.

Oferta najmu zmywarek firmy Winterhalter jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców szukających sposobów na ograniczenie kosztów związanych z prowadzeniem lokalu gastronomicznego. To również świetna propozycja dla tych, którzy właśnie otwierają swoją działalność i obawiają się przekroczenia wyznaczonego budżetu. Długoterminowy wynajem umożliwia korzystanie z wysokiej jakości urządzeń bez konieczności ponoszenia wysokiej inwestycji. Zapoznaj się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą na stronie: www.wynajmijzmywarke.pl

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Od słonecznych wybrzeży Włoch po zaułki japońskich dzielnic, pizza podbija serca smakoszy na całym świecie. To klasyczne danie, które zdobyło międzynarodową sławę, stając się symbolem

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron