Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Konkurs o Złotą Kurkę

Pragniemy poinformować Państwa o zbliżającej się drugiej edycji konkursu kulinarnego o „Złotą Kurkę”, który odbędzie się 7 października 2015 od godziny 9:00 w Hotelu Vistula w Świeciu. 

Patronatem przedsięwzięcia jest ambasador marki Bonduelle Szef Kuchni Tomasz Welter oraz Stowarzyszenie Kucharzy Kujaw i Pomorza.
Wydarzenie zebrało wiele pozytywnych opinii oraz zapytań o kolejną edycję. Podczas całego dnia młodzież ucząca się zawodu kucharza ma okazję między innymi poznać nowe techniki przyrządzania potraw, wymienić się opiniami z innymi uczestnikami oraz spotkać się z renomowanymi Szefami Kuchni.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronach internetowych Hotel Vistula (www.vistula-hotel.pl) należy wysłać na adres: konkurs@vistula-hotel.pl w terminie do 30 września 2015. Zapraszamy
!

Aktualności

Przegląd Gastronomiczny 2/2024

Nowy numer „PG” 2/2024 Dostęp on-line do wybranych artykułów możliwy jest na stronie portalu naszego Wydawcy 3 TARGI Mistrzowie i profesjonaliści GASTROTARGI SMAKKi 2024  

Gala Poland 100 Best Restaurants Awards 2024

Premiera XIII edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants, który tworzy kulinarną mapę Polski, ogłoszenie listy 100 najlepszych restauracji w Polsce i wręczenie nagród dla szefów

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron