Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Mistrzostwa Sommelierów Polski Zachodniej

10 października 2015 stanie się dniem rywalizacji dla 18 sommelierów wykonujących swój zawód w Zachodniej Polsce. W salach poznańskiego centrum konferencyjnego Concordia Design w Poznaniu odbędą się drugie zmagania Mistrzostw Sommelierów Polski Zachodniej. Mistrzostwa mają charakter otwarty i mogą w nich startować uczestnicy, którzy pracują z winem w restauracjach, sklepach specjalistycznych czy u importerów. Poranne eliminacje, w których oceniane są wiedza teoretyczna oraz umiejętności praktyczne wyłonią trzech finalistów. Po południu najlepsi podejmą walkę przed publicznością. Jakie niespodzianki przygotuje w tym roku Piotr Kamecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich? Tym bardziej, że walka może być zacięta. Adam Tomczak, który będzie bronił podium, zdobytego w poprzednim roku? Czy może Łukasz Głowacki, który jako jeden z nielicznych w Polsce posiada tytuł ASI International Diploma? Bez wątpienia wszyscy sommelierzy, podczas tegorocznych Mistrzostw, zmierzą się ze swoimi słabościami i kolegami rywalami. Tegoroczne Mistrzostwa Sommelierów Polski Zachodniej 2015 sponsorują: Cisowianka Perlage, Concordia Design, Partner Center, Mielżyński, Vininova, The Fine Food Group oraz Dom Szampana. Patronat medialny nad tegoroczną edycją Mistrzostw Sommelierów Polski Zachodniej objęli Winicjatywa oraz Przegląd Gastronomiczny.

 

Kontakt:
Norbert Brzoza
502-360-227
marketing@sommelierzy.pl

Aktualności

Zaproszenie na CAMP HOTELARZY 2024

Już 27 maja, w Hotelu Natura Mazur **** – Warchały, odbędzie się trzecia edycja Campu Hotelarzy, spotkania przedstawicieli branży hotelarskiej. Fundacja Polskie Hotele Niezależne jest

Przegląd Gastronomiczny 2/2024

Nowy numer „PG” 2/2024 Dostęp on-line do wybranych artykułów możliwy jest na stronie portalu naszego Wydawcy 3 TARGI Mistrzowie i profesjonaliści GASTROTARGI SMAKKi 2024  

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron