Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

KULINARNE DOZNANIA SMAKOWE Z MISTRZEM KUCHNI 2* MICHELIN

W lutym 2015 roku, Olivier Nasti, francuski szef kuchni odznaczony dwiema gwiazdkami Michelin, zapewni naszym gościom niezrównane doznania smakowe! Podróż kulinarna odbędzie się w restauracji Le Victoria Brasserie Moderne. Zapraszamy na wykwintne 7-danlowe menu szefa kuchni 2* Michelin stworzone we współpracy z naszym szefem kuchni Maciejem Majewskim.
Każdy z tych wlelodaniowych tematycznych posiłków będzie pokazem sztuki haute cuisine, rozkoszą dla podniebienia i ucztą dla zmysłów, a przy tym niezapomnianą przygodą kulinarną przeżytą w gronie przyjaciół lub rodziny.

 

Zarezerwuj Już teraz: 6-8 lutego 2015 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Partnerami wydarzenia są:
Air France oraz G.H. Mumm Champagne.

 

ulotka

Aktualności

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron