Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Na POLAGRZE poznamy „Mistrzów Smaku” z całej Polski

Która restauracja zasługuje na tytuł najpopularniejszego lokalu gastronomicznego w Polsce? Kogo Czytelnicy i internauci uważają za najlepszego kucharza, kelnera i pracownika branży HoReCa? Dowiemy się tego podczas gali finałowej ogólnopolskiego plebiscytu „Mistrzowie Smaku”, która obędzie się na targach POLAGRA.

„Mistrzowie Smaku” to największy w Polsce plebiscyt organizowany przez Polska Press Grupa, wydawcę kilkunastu dzienników regionalnych i kilkudziesięciu serwisów internetowych (m.in. „Głos Wielkopolski”, „Gazeta Wrocławska”, „Dziennik Łódzki” i wiele innych). Plebiscyt ma już tradycję i renomę. Dyplomy laureatów poprzednich edycji wiszą w wielu lokalach, a restauratorzy doskonale wykorzystują zwycięstwo do promocji swoich lokali.

Wybierają Czytelnicy

Głosujący w miastach i powiatach, następnie w skali województwa, a w końcu w ogólnopolskim finale czytelnicy i użytkownicy serwisów internetowych wybierają w nim najlepszych, najbardziej popularnych kucharza roku, kelnera, restaurację, bar/bistro/jadłodajnię i kawiarnię , a także pracowników i managerów branży HoReCa.

W plebiscycie – osobno w każdym mieście i powiecie – zostaną przyznane indywidualne tytuły Kucharz Roku i Kelner Roku, a także nagrody dla lokali w kategoriach Restauracja Roku i Bar/Bistro/Jadłodajnia Roku.

W skali dużych miast i regionów województw zostanie przyznany tytuł w indywidualnej kategorii Barman Roku oraz nagrody Kawiarnia Roku, Lody Roku oraz Pizza Roku.

W odniesieniu do całego województwa zostaną przyznane indywidualne tytuły Barista Roku i Mistrz Słodkości Roku oraz nagrody dla lokali: Sushi Roku, Burger Roku, Kuchnia Wegetariańska Roku oraz nagroda Catering Dietetyczny Roku. Wojewódzki wymiar będzie miała także specjalna nagroda, czyli Menedżer Gastronomii Roku.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się we wtorek, 7 czerwca. Laureaci z poszczególnych województw awansują do ogólnopolskiego finału akcji, w którym głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 18 lipca i potrwa do 28 lipca.

Scena czeka na najlepszych

Tego, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach dowiemy się 26 września, pierwszego dnia targów POLAGRA, gdy laureaci na scenie będą odbierać nagrody i wyróżnienia.

Dla zwiedzających będzie to szansa na poznanie ich przepisów na sukces, dla wystawców – niepowtarzalna okazja na nawiązanie kontaktu, wspólną promocję i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla najpopularniejszych lokali w całym kraju.

Uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie „Mistrzowie Smaku” podczas targów POLAGRA, które zostały partnerem plebiscytu, połączy wydarzenie dla profesjonalistów z plebiscytem, w którym decyduje każdy głos oddany przez konsumentów i klientów lokali gastronomicznych, barów, restauracji. Wszak to demokratyczny wybór decyduje o sukcesie produktów spożywczych i każdego przedsięwzięcia w branży HoReCa.

Więcej informacji o plebiscycie: www.polagra.pl

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Od słonecznych wybrzeży Włoch po zaułki japońskich dzielnic, pizza podbija serca smakoszy na całym świecie. To klasyczne danie, które zdobyło międzynarodową sławę, stając się symbolem

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron