Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Warsztaty kulinarne Kraków

9 czerwca zapraszamy wszystkich na warsztaty kulinarne do Krakowa.
Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w europejskiej gastronomii. Zaplanowany program warsztatów w krakowskim hotelu Park Inn będzie pokazem umiejętności kucharzy oraz uczniów w tematach: owoce i warzywa morza, warzywa, owoce i grzyby świata, dziczyzna, mięso zwierząt i ptaków, ryby w kuchni Wspólnoty Europejskiej. 9 czerwca 2011 roku w rolę mistrzów wcielą się m.in. Arkadiusz Ślusarenko szef kuchni hotelu Park Inn, Tomasz Leśniak, Stanisław Chuchrzak oraz Zbigniew Kurleto. Podczas praktycznego szkolenia każdy z przybyłych gości będzie mógł podpatrzeć wirtuozów sztuki kulinarnej w pracy. Cennym doświadczeniem będzie ponadto możliwość skonfrontowania wiedzy na temat kształcenia młodzieży z oczekiwaniami rynku pracy. Organizując czerwcowe warsztaty chcemy udowodnić, że gastronomia to sztuka, a jej ramy wyznacza jedynie wyobraźnia człowieka. Mistrz i uczeń to podstawa profesjonalnej edukacji – postaramy się wszystkich o tym przekonać.
Szczegółowe informacje dotyczące spotkania (program, formularz zgłoszeniowy) można odnaleźć na stronie internetowej Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie: www.zsgnr2-krakow.pl . Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu należy wysłać do 3 czerwca br. formularz zgłoszeniowy.

Dla uczestników mamy wspaniały zestaw materiałów edukacyjnych.
„Każdy z przybyłych gości otrzyma komplet materiałów szkoleniowych w tym profesjonalny zestaw dwudziestu filmów oraz unikalną publikację, w której odnaleźć będzie można m.in. konspekty zajęć 10 tematów realizowanych w ramach projektu. To niepowtarzalna okazja do wzbogacenia własnego warsztatu dydaktycznego – przekonuje kierownik metodyczny projektu Maria Bobek.

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Od słonecznych wybrzeży Włoch po zaułki japońskich dzielnic, pizza podbija serca smakoszy na całym świecie. To klasyczne danie, które zdobyło międzynarodową sławę, stając się symbolem

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron