Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

WYPOSAŻ SWOJĄ KUCHNIĘ Z GRUPĄ DORA METAL

WYPOSAŻ SWOJĄ KUCHNIĘ W LOKALU GASTRONOMICZNYM

SCHŁADZARKA NA ODPADY OBNIŻA KOSZTY!

Grupa Dora Metal ogłosiła totalną wiosenną promocję, która oferuje piec konwekcyjno-parowy z podstawą oraz schładzarkę na odpady. Urządzenia pozwolą wyposażyć kuchnię w profesjonalny sprzęt o najwyższej jakości i w uczciwej cenie. Akcja potrwa do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów.
Urządzenia dostępne są od ręki! Profesjonalny piec PK produkowany przez polskiego producenta firmę Kromet został wzbogacony o nowy, czytelny panel sterowania z możliwością programowania. Sterownik zapamiętuje receptury i z łatwością je powtarza. Znacznie ułatwia to pracę w kuchni. Teraz dania przygotowywane przez szefa kuchni może wykonać również mniej wykwalifikowany personel. Piec PK to, jakość jaka jest wymagana w nowoczesnej i profesjonalnej kuchni w rozsądnej cenie.
Z kolei schładzarka na odpady marki Dora Metal to urządze¬nie przeznaczone dla profesjonalnej kuchni, stworzone z myślą o wszystkich obiek¬tach gastronomicznych, w których konieczne jest utrzymanie higienicznych warunków. Stosując zwykłe kosze na śmieci, może pojawić się nieprzyjemny zapach rozkładających się opadów. Aby spowolnić rozwój bakterii, ale przede wszystkim ze względów sanitarnych, należy zapewnić odpowied¬nie warunki do przecho¬wywania materiałów niejadalnych, zanim zostaną usunięte z zaplecza kuchennego.
Grupa Dora Metal zdaje sobie sprawę jak ważna dla Klienta jest jakość i niezawodność, przez to wciąż udoskonala swoje wyroby, a do ich produkcji używa najwyższej jakości materiałów dostarczanych tylko od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Dora Metal jak i Kromet posiadają najszerszą sieć serwisową dla swoich produktów w całym kraju oraz poza jej granicami. Klient ma zawsze gwarancje szybkiej naprawy w razie awarii lub wymiany sprzętu. Dodatkowo obydwie firmy posiadają doradców i projektantów, którzy są w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom Klientów.

Nie zastanawiaj się! Zapoznaj się z ulotką i złóż zamówienie. To proste!
A jeśli masz pytania… Napisz maila na handlowy@dora-metal.pl lub zadzwoń na 67 255 20 42. Jesteśmy do dyspozycji!

Zapoznaj się z ulotką zawierającą produkty w ofercie promocyjnej
– kliknij na link: schładzarka/piec 2015

Aktualności

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron