Czasopismo specjalistyczne od 1946 r. wspierające polską gastronomię

Życzenia świąteczne od redakcji „Przeglądu Gastronomicznego”

Z okazji nadchodzących Świąt pragniemy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom, Autorom i Kontrahentom najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, a w Nowym Roku wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

W Nowym Roku zapraszamy do lektury „Przeglądu Gastronomicznego” oraz do częstych odwiedzin na naszej zmodernizowanej stronie. Jak zwykle będziemy się starali informować na bieżąco o wszystkich nowościach technologicznych i produktowych oraz o wydarzeniach z życia branży. Na łamach „PG” nie zabraknie również tego, co nas wyróżnia, czyli fachowych artykułów i solidnej dawki wiedzy gastronomicznej.  

Jeszcze raz życzymy wesołych Świąt i do zobaczenia w Nowym Roku :)!

Redakcja „PG”

Aktualności

Riesling Weeks 2024

Już od 1 czerwca przez cały miesiąc w wielu miejscach w Polsce będzie królować Riesling. Letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks 2024” po raz dziesiąty jest

Kilka słów o Przeglądzie Gastronomicznym

Czasopismo naukowe docierające poprzez prenumeratę do sprofilowanego odbiorcy z branży gastronomicznej.

Wśród naszych autorów są znawcy skutecznych technik zarządzania i marketingu w gastronomii i hotelarstwie, a także najlepsi w kraju specjaliści z zakresu żywienia oraz technologii gastronomicznych.

Autor za publikację artykułu w "PG" otrzymuje 5 pkt. zgodnie z rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

Publikowane artykuły zawierają nie tylko cenne wskazówki dla osób zawodowo związanych z gastronomicznym biznesem, ale służą też nauczycielom i uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich.

ul. Ratuszowa 11 pok.  740
03-450 Warszawa
Tel.: (22) 849 09 78
pg@przeglad-gastronomiczny.pl

Przegląd Gastronomiczny © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Fabryka Dobrych Stron